Przedłużenie penisa to nie powód do wstydu SPRAWDŹ jak zlikwidować ten problem!

Każdy z nas ma na jakimś punkcie kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety przede wszystkim mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, mężczyźni narzekają z kolei na rozmiar swojego penisa.

Od wielu lat na rynku światowym pojawiają się pastylki, kremy, żele, które wpływają na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie należy do najistotniejszych, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja podczas zbliżenia. Mimo to, mężczyźni mają kompleksy, wielu z nich szuka odpowiedzi się jak powiększyć penisa, aby móc sprawić przyjemność kobiecie. Rozmiar penisa w pierwszej kolejności jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy też od narodowości.  Przedłużenie penisa.

 Przedłużenie penisa

Jest to narząd, którego rozmiar się zmienia w zależności o wieku, wysokości temperatury powietrza jak również sytuacji. Na rynku można kupić masę środków, które gwarantują, że zaledwie po kilkunastu dniach regularnego stosowania członek stanie się większy. Producenci tabletek na przedłużenie penisa prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w Internecie można znaleźć dużo informacji, opinii i porad tak naprawdę trudno stwierdzić, które tabletki okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej.

Pastylki na zwiększenie wymiarów penisa zazwyczaj zawierają składniki naturalnego pochodzenia, głównie substancje ziołowe, które poza tym zwiększają także popęd seksualny i doznania w trakcie stosunku. W dzisiejszych czasach sposobów jest dużo, jednak należy zachować ostrożność, nie warto nabywać środków niewiadomego pochodzenia, gdyż mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Tabletki na przedłużenie penisa najlepiej nabywać w aptekach albo sprawdzonych sklepach internetowych.

Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście pastylki nie będą miały takiej skuteczności jak operacja, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest polecany mężczyznom z poważnym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym efektem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie przynieść spektakularnego rezultatu, a dużo się nacierpimy, w niektórych przypadkach może też dojść do problemów ze wzwodem.

Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększenia rozmiarów kle jonów rodowych, należy poznać powód swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy dojdą do wniosku, że zabieg operacyjny czy tabletki są zbędne, na początku należy zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest ponadto akceptacja partnerki. Kobiety twierdzą, że wymiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba nie zapominać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie podczas zbliżenia. To nie długość czy obwód penisa się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość podczas zbliżenia.

Powiększanie penisa – co jest prawdą a co mitem?

Wielkość penisa teoretycznie nie powinna mieć znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę waha się w granicach 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów. Czy tabletki będą rozwiązaniem? Na rynku znajdziemy dużo tabletek, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem należy przejrzeć opinie na temat wybranych środków.

Pomimo tego, że większość producentów tabletek na przedłużenie penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można uzyskać bardzo dobre efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Pastylki poprawiają ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą odpowiednim sposobem dla panów, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Cieszącym się popularnością sposobem na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka wodna, to urządzenie może podobno przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują podwyższoną wytrzymałość i lepsze orgazmy.

Pompkę należy stosować codziennie przez 15-20 minut,jednak efekty są średnio zadowalające. Inną metodą są ćwiczenia wykonywane z odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę. Kolejnym urządzeniem, które zdaniem wielu ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy.

Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale ponadto niebezpieczna, bo mogą wystąpić po niej powikłania. Chirurgiczne powiększenie penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszej sytuacji pacjent można stracić zdolność erekcji, co zaburza udane życie intymne. Operacje przy użyciu skalpela zaleca się wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Przedłużenie penisa.

 Przedłużenie penisa

Pomimo tego, że długość czy grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na spełnienie kobiety, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Chociaż w sprzedaży dostępne są wszelkiego typu urządzenia oraz tabletki, których zadaniem jest zwiększyć rozmiar penisa, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może przynieść oczekiwane efekty jest zabieg operacji. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści. Tak więc lepiej zainwestować w bezpieczne a zarazem skuteczne środki lecznicze aby ponownie cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Przedłużenie penisa >> ZOBACZ