Metody na powiększenie penisa

Najlepsze metody na powiększanie penisa

Każdy facet chciałby posiadać wszystkie atrybuty męskości. Warto jednak wiedzieć, że sam charakter czy pieniądze to nie wszystko. Kobiety pragną również niesamowitych doznań w łóżku. Aby natomiast te zapewnić należy posiadać pokaźnych rozmiarów przyrodzenie, które będzie w stanie zaspokoić każdą kobietę. Natura niestety nie każdego hojnie obdarzyła. Nie można się tym jednak przejmować, ponieważ istnieje rozwiązanie tego problemu. Dostępnych jest wiele sposobów, które umożliwiają powiększanie penisa. Dzięki temu szybko pozbędziesz się swoich wszystkich kompleksów i będziesz w stanie w pełni cieszyć się ze swojej męskości. Zapraszamy zatem do zapoznania się właśnie z tymi sposobami.

Operacja

Jest to najbardziej brutalny sposób na zwiększenie wielkości penisa. Wiąże się bowiem z bardzo skomplikowanym zabiegiem, który wykonywany jest w szpitalu. Przed tego typu zabiegiem należy wykonać dokładne badania i przede wszystkim mocny nacisk postawić na odpowiedni wybór kliniki. Wybór najlepszej jest w tej sytuacji konieczny, ponieważ jakiekolwiek komplikacje w przypadku tego typu zabiegu nie są mile widziane i warto zrobić wszystko, aby ich uniknąć.

Suplementy diety

Jest to najpopularniejszy i zarazem najczęściej wykorzystywany sposób na zwiększenie wielkości swojego penisa. Na tego typu suplementy decyduje się bardzo duża liczba osób na całym świecie. Są one przede wszystkim gwarancją bardzo dobrego efektu. Ten często widoczny jest już natychmiast. Należy jednak liczyć się z tym, że efekt często nie jest trwały. Systematyczne zażywanie tego typu leków może być natomiast szkodliwe dla zdrowia. Należy zatem korzystać z nich z umiarem.  Łatwo bowiem o przesadzenie.

Pompki

Kolejną metodą na powiększanie penisa są wszelkiego rodzaju pompki próżniowe. Są to specjalne urządzenia, które na celu mają zwiększenie długości prącia. Opinie na temat ich skuteczności są bardzo zróżnicowane. Zazwyczaj jednak faktycznie przynoszą one zamierzony efekt i penis faktycznie staje się dłuższy. Ze względu na ich dość niską cenę są one jak najbardziej warte zainteresowania i wypróbowania. Nie są bowiem w żaden sposób inwazyjne. Wymagają jedynie systematyczności przy korzystaniu z nich. Ich dużym plusem jest również fakt, że możliwe jest korzystanie z nich w domu o dowolnej porze.

Ćwiczenia

Obecnie na rynku sporą popularność zdobywają również różnego rodzaju ćwiczenia, które mają rzekomo wpłynąć na wielkość penisa. Są to specjalnie opracowane zestawy różnego rodzaju porad, które mają poprawić zarówno długość jak i grubość przyrodzenia u każdej osoby. Tak samo jak pompki wymagają one systematyczności i poświęcenia czasu na wykonanie całego zestawu ćwiczeń. Osiągnięty efekt może być jednak zadowalający i utrzymać się przez długi czas.

Chirurgia plastyczna

Ostatnim ze sposobów na powiększanie penisa jest chirurgia plastyczna. Zabiegi tego typu polegają na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z jednego miejsca ciała pod skórę prącia. Tym samym penis staje się zarówno dłuższy jak i grubszy. Uzyskany efekt utrzymuje się przez około 3 lata. Sam koszt zabiegu oscyluje natomiast w granicach kilku tysięcy złotych. Jest on tak samo jak operacja dość sporą ingerencją w organizm i mimo większego bezpieczeństwa również wymaga poważnego zastanowienia się nad nim.

Podsumowanie

Jak zatem łatwo zauważyć zabiegi powiększające penisa często wiążą się z ingerencją we własne zdrowie. Zabiegi, które w żaden sposób nie ingerują w organizm pozwalają jedynie na uzyskanie efektu tymczasowego. Dlatego też jeżeli rozmiar Twojego penisa nie jest dla Ciebie bardzo dużym problemem to warto zastanowić się nad tym czy nie pozostać przy nim i unikać wszelkiego rodzaju zabiegów, które mają na celu go zwiększyć. Ich skutki mogą być bowiem nieodwracalne dla zdrowia. To natomiast kończy się tym, że efekt jest tak naprawdę odwrotny do zamierzonego i sam problem związany z przyrodzeniem staje się jeszcze poważniejszy.

2 komentarze do “Najlepsze metody na powiększanie penisa

  1. Cześć, od niedawna poszukuje sposobu aby powiększyć swojego penisa. Długo z tym zwlekałem i nadal dość dziwnie mi o tym mówić czy czytać. Operacji się boje, pompki to z nazwy mnie odstraszają. Najbardziej mnie zainteresowały tabletki. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tych tabletek z filmiku? Film dość obiecujący ale jaka jest prawda?

  2. Od pól roku wykonuje ćwiczenia na powiększenie penisa i efekty są marne, szukam właśnie jakiegoś innego sposobu i widzę że polecacie te tabletki Penixen3D, chyba się na niego zdecyduje. Zobaczymy może on pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *