zabieg

Jak powiększyć sobie penisa bez drogich zabiegów

Wielkość penisa to zarazem temat o którym się nie mówi jak i kwestia, z którą bardzo wielu mężczyzn ma problem. Mimo tego najczęściej osoby te zdane są same na siebie. Kwestia wielkości przyrodzenia dla facetów jest tematem bardzo wstydliwym, a gdy nie jest ona dla nich zadowalająca to przekłada się to na bardzo wiele problemów z tym związanych. Mężczyźni zwyczajnie w takiej sytuacji odczuwają wstyd i często przez to znacznie spada ich poczucie wartości i wiara we własne możliwości. W takich sytuacjach konieczne jest natychmiastowe działanie. Odpowiedź na pytanie, jak powiększyć sobie penisa jest bardzo prosta. Istnieje mnóstwo sposobów i nie wszystkie wymagają wydawania bardzo dużych kwot pieniędzy jak i nie wszystkie wiążą się z operacjami. Za pomocą prostych i ogólnodostępnych metod można bez żadnego problemu zwiększyć zarówno długość jak i grubość penisa. Tym samym możliwe jest pozbycie się wszystkich kompleksów z tym związanych i poczucie się prawdziwym mężczyzną, który nie zawodzi w żadnej sytuacji.

Uniknij operacji

Aby powiększyć swoje przyrodzenie wcale nie jest konieczne udawanie się pod tak zwany skalpel. Operacje są najskuteczniejsze i dają najbardziej trwały efekt, ale mogą wiązać się z wieloma powikłaniami. Postawienie na nie jest niezwykle ryzykowne za sprawą tego, że zabiegi wykonywane są pod narkozą. Co za tym stoi to fakt, że osoby z chorobami tarczycy czy serca nie mogą pozwolić sobie na tego typu zabiegi.

Bezpieczniejszym zabiegiem jest przeszczep tkanki tłuszczowej, który pozwala zarówno na zwiększenie długości przyrodzenia jak i jego grubości. Tutaj ryzyko jest znacznie mniejsze, ale sam efekt nie utrzymuje się przez bardzo długi czas. Po około 3 latach przyrodzenie powraca do swojej pierwotnej wielkości. Sam tego typu zabieg jest w dodatku bardzo kosztowny. Cena wynosząca nawet kilkanaście tysięcy złotych skutecznie ogranicza grono osób, które są w stanie skorzystać z niego skorzystać.

Znacznie bezpieczniejsze sposoby

Dostępnych jest kilka sposobów na powiększanie przyrodzenia, które są znacznie bezpieczniejsze, tańsze i możliwe do wykonania we własnym domu. Poniżej trzy z nich:

  • suplementy diety: bardzo popularne i skuteczne są wszelkiego rodzaju suplementy diety. Na rynku jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkie z nich. Co jednak najważniejsze to bardzo często przynoszą one naprawdę bardzo dobry efekt. Wystarczy zażyć suplement, który najczęściej oferowany jest w postaci tabletki, aby pobudzić swój organizm. Penis stanie się zarówno grubszy jak i dłuższy. Dzięki temu przyjemność płynąca z uprawiania seksu będzie jeszcze większa.
  • pompki próżniowe: urządzenia te pozwalają przede wszystkim na zwiększenie długości przyrodzenia. W ich przypadku konieczne jest jednak ich systematyczne stosowanie dla uzyskania naprawdę satysfakcjonującego efektu. Urządzenia te są tanie i w wielu przypadkach dają naprawdę bardzo dobre rezultaty. Powiększanie penisa za ich pomocą jest bezbolesne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
  • ćwiczenia: w sieci dostępne są liczne poradniki na temat ćwiczeń, które pozwalają na zwiększenie penisa. Ich systematyczne wykonywanie według instrukcji potrafi przynieść naprawdę spore korzyści. Same ćwiczenia można oczywiście wykonywać w domu i nie zabierają one bardzo dużej ilości czasu.

Podsumowując

Kwestia małego penisa, która dla tak wielu mężczyzn stanowi naprawdę poważny problem, jest zatem jak najbardziej do rozwiązania. Przy tym nie wymaga stosowania niezwykłych specyfików ani udawania się na operację. Można bowiem szybko, tanio i bez wychodzenia z domu zadbać o swoją męskość. Tym samym możliwe jest pozbycie się wszystkich kompleksów oraz przeniesienie swojego życia erotycznego na znacznie wyższy poziom. Dzięki powiększeniu penisa rozkosz płynąca ze współżycia stanie się większa dla obydwóch stron. Każdy mężczyzna dzięki temu bardzo mocno podbuduje swoje ego i poczuje, że jest facetem, któremu zupełnie niczego nie brakuje.

2 komentarze do “Jak powiększyć sobie penisa bez drogich zabiegów

  1. Super wpis, ja zdecydowanie jestem za suplementami diety czyli tabletkami. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, chodź może zacznę jeszcze ćwiczyć aby zwiększyć efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *