Jak powiększyć penisa?

Jak powiększyć penisa – szybko i skutecznie?

Oczywiście żaden mężczyzna nie przyzna się do małego penisa, ale dla wielu jest to naprawdę poważny problem. Problem, który przyczynia się do znacznie niższej samooceny, a często nawet zakrawa o depresję. Niektórzy mężczyźni ze względu na swoje małe przyrodzenie wręcz unikają kontaktów seksualnych. Pojawia się zatem pytanie jak powiększyć penisa? Czy jest to w ogóle możliwe? Jak najbardziej tak, ale za sprawą tego, że w Polsce seks nadal jest tematem tabu, wiedza na temat sposobów na powiększanie penisa jest stosunkowo niewielka. Wiele osób woli tego tematu unikać i tym samym problem nie zostaje w żaden sposób rozwiązany. Warto zatem wziąć sprawy w swoje ręce i dowiedzieć się, gdzie można szukać pomocy w kwestii zwiększenia rozmiaru przyrodzenia.

Sposobów jest naprawdę wiele

Na całe szczęście istnieje bardzo wiele sposobów, które umożliwiają zlikwidowanie problemu małego przyrodzenia. Dodatkowo są one niezwykle skuteczne i jak najbardziej warto na nie postawić. Niektóre z nich dają jedynie tymczasowy efekt, a inne utrzymują się przez długi czas. Te, które pozwalają na cieszenie się większym penisem przez długi czas zazwyczaj związane są z operacjami. Możliwe jest jednak i bezinwazyjne zwiększenie grubości i długości przyrodzenia. Każdy jest zatem w stanie wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie. Tę, z której korzystanie będzie wiązało się z maksymalnymi korzyściami.

Jakie sposoby są obecnie dostępne?

Wśród wszystkich metod na szczególną uwagę zasługują poniższe:

  • operacja: daje ona najlepszy efekt i utrzymuje się przez bardzo długi czas, ale wiąże się z zabiegiem, który jest dość skomplikowany i po którym mogą wystąpić liczne powikłania. Dlatego też decydowanie się na tę metodą powinno być ostatecznością. Sam zabieg jest wykonywany pod całkowitym znieczuleniem, co skutkuje tym, że nie mogą z niego skorzystać osoby z chorobami serca, tarczycy oraz innymi przeciwwskazaniami. Warto zatem już wcześniej dowiedzieć się czy nie znajdujesz się w tej grupie.
  • chirurgia plastyczna: mniej niebezpieczny, ale również związany z operacją jest zabieg, proponowany przez gabinety chirurgii estetycznej. Proponują one przeszczepienie tkanki tłuszczowej. W ten sposób możliwe jest zarówno wydłużenie przyrodzenia o kilka centymetrów jak i powiększanie jego grubości nawet o 30%. Sam efekt po zabiegu utrzymuje się przez około 3 lata, a koszt zabiegu oscyluje w granicach kilku do kilkunastu tysięcy złotych.
  • pompki próżniowe: bardzo popularną metodą zwiększenia długości przyrodzenia jest korzystanie z pompek próżniowych. Dają one widoczny efekt, ale utrzymuje się on przez stosunkowo krótki czas. Dodatkowo dla jego poprawy zaleca się ich systematyczne używanie. Przy tym jednak są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i korzystanie z nich nie jest w żaden sposób ryzykowne.
  • tabletki: ostatnim z bardzo popularnych i działających sposobów jest zdecydowanie się na suplementy diety w tabletkach. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów tego typu produktów i korzystanie z nich wiąże się z naprawdę bardzo dużymi korzyściami. Efekt większego przyrodzenia widoczny jest praktycznie natychmiast. Wadą tego rozwiązania jest fakt, że efekt nie utrzymuje się przez długi czas, a jedynie przez okres działania substancji zawartych w suplemencie.

Podsumowanie

Odpowiedź na pytanie jak powiększyć penisa nie jest zatem bardzo trudna. Ilość dostępnych na rynku rozwiązań sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś najbardziej odpowiedniego dla siebie. Zarówno osoby pragnące długotrwałego efektu jak i krótkiego mogą wybierać spośród wielu rozwiązań. Tym samym mniejsze przyrodzenie bardzo szybko może przestać być problemem. Dzięki temu pozbędziesz się wszystkich swoich kompleksów i znowu poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna. Doceni to również Twoja partnerka dla której staniesz się obiektem pożądania. Seks natomiast dla obydwóch stron będzie wiązał się ze znacznie większą przyjemnością i satysfakcją.

1 komentarz do “Jak powiększyć penisa – szybko i skutecznie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *