Wielkość penisa, która obniża samoocene.Nie pozwól aby zniszczyła Twoje życie seksualne!

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają na tym punkcie kompleksy.

Czy wielkość penisa jest gwarancją udanego seksu?

Pomimo tego, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego zależy satysfakcja podczas zbliżenia, duża grupa mężczyzn woli posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku w aktualnej sprzedaży są polecane różnego rodzaju tabletki, a nawet mężczyźni decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja z użyciem skalpela jest bolesna i bardzo droga jest to jeden ze skuteczniejszych metod na to, żeby penis stał się większy. Można zdecydować się też na stosowanie specjalnych tabletek, które nie wyłącznie wydłużają penisa, ale mają wpływ również na libido a nawet produkcję plemników. Wielkość penisa.

wielkość penisa

Chociaż wielkość penisa nie wypływa na jakość seksu, środki na powiększanie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nikt się temu nie dziwi. Podobnie jak dużo kobiet ma kompleksy związane z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Wielkość penisa i grubość, to niezmiennie dla wielu panów temat zakazany, który poruszają bardzo niechętnie. Czy warto korzystać ze środków farmakologicznych, czy są one efektywne? Problem z wymiarem penisa zaczyna się w głowie mężczyzny. Jeśli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swojego przyrodzenia z pewnością długo unikał zbliżeń, żeby nie narażać partnerki na rozczarowanie.

W większości przypadków kobiety nie zauważają problemu w rozmiarze członka, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, i jak inicjuję grę wstępną. Jakość doznań nie zależy jedynie od tego, czy mężczyzna został odpowiednio obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały członek może zapewnić mniej przyjemności, z kolei za duży może sprawiać podczas zbliżenia ból. Wiele kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość penisa ma znaczenie i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć seksualne spełnienie. Grubszy penis umożliwia lepszą stymulację łechtaczki w trakcie penetracji, poza tym gwarantuje intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam znajdują się strefy erogenne.

Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając małego penisa nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i wiedzą, co w życiu liczy się najbardziej. Nie każdy mężczyzna ma dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną pupę. Każdy z nas jest inny i trzeba siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia jak również do udanego związku. Wielkość penisa ma wpływ na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeśli chcemy sięgnąć po pastylki na zwiększenie rozmiaru penisa, trzeba pamiętać, żeby wybierać produkty od znanych producentów, nie warto kupować urządzeń bądź środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

Pompka czy tabletki na przedłużenie– jak skutecznie powiększyć penisa?

Kompleksy związane z rozmiarem penisa są powszechne, wielu mężczyzn chciałoby mieć przyrodzenie pokaźniejszych rozmiarów. I chociaż lekarze są zdania, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna, żeby móc zadowolić partnerkę, panowie wciąż poszukują metod na powiększenie członka. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm we wzwodzie. Jego rozmiar różni się i zależy od wielu czynników jak wiek, temperatura otoczenia czy stres. Ze względu na duże zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego typu preparatów, które zapewniają pomoc mężczyznom uzyskać odpowiedni rozmiar.

Penis wprawdzie nie zwiększy swoich wymiarów na trwale, w tym przypadku konieczna jest ingerencja chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem związany z brakiem akceptacji rozmiaru penisa ma w pierwszej kolejności podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Jedynym z najbardziej popularnych sposobów na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka. Tego typu rozwiązanie polecane jest szczególnie osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, które mają przeciwwskazania do zażywania preparatów farmakologicznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane na baterie bądź ręcznie. Ich wybór jest duży.

W jaki sposób działają pompki?

Aby osiągnąć erekcję na członek trzeba założyć walec pompki co wytworzy podciśnienie. Następnie zsunąć na członka będącego w erekcji gumkę uciskową. Taki zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po odbyciu stosunku gumkę trzeba zdjąć, jeśli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie skutki mogą być tragiczne, może dojść do zamartwicy i konieczna będzie amputacja penisa. Pompki muszą być odpowiednio używane, inaczej można zrobić sobie krzywdę. Trzeba używać jej nie dłużej niż dwadzieścia minut, poza tym nie można za mocno pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.  Wielkość penisa.

wielkość penisa

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są pastylki. Tego rodzaju preparaty zawierają najczęściej naturalne składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych członka. Oczywiście nie trzeba spodziewać się wymarzonych i stałych efektów, preparaty mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie zwiększają wymiarów penisa w sposób trwały. Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na powiększenie członków jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania np. utratę możliwości erekcji. Warto więc postawić na naturalne a zarazem skuteczne środki farmakologiczne które pozwolą raz na zawsze pozbyć się kompleksów.

 Wielkość penisa >> ZOBACZ